My Videos

Loading...

Friday, June 4, 2010

Monsoon Cup 2009



Terengganu FM & Pahang FM





Konsert Amal Tabung Sinar Peduli (12/12/2009) Photo 1 of 11 Back to Album · My Photos




Konsert Amal Tabung Sinar Peduli (19/12/2009)



URTV 40th Anniversary




Konsert Amal Tabung Sinar Peduli (16/01/2010)




Malam Kuntuman Kasih

Antara kenangan yang tidak dapat dilupakan membuat persembahan untuk adik-adik Autisme. Tahniah buat CUCMS Students and PerkAsa. It was a great event.






IFF 2010 @ Stylo

IFF @ Stylo Fashion Grand Prix KL 2010 (Thank you Dato' Rezza Shah)



Relay for Life 2010







Alhamdulillah, 2 tahun berturut saya di beri peluang membuat persembahan di Relay for Life, National Cancer Society.

Wednesday, January 13, 2010

CALLER RING TONES

FOR MAXIS USER

Malay Version

Untuk Muat Turun Caller Ringtones:
Dial *131*KOD#
Contoh: *131* 77068#


Untuk Menghantar Gift Caller Ringtones:
Dial *131*KOD*601#
Contoh: *131* 77068*6017XXXXXXX#

*RM3 untuk setiap pembelian lagu pada bulan pertama dan RM2 sebulan untuk setiap lagu bagi pembaharuan berikutnya.

Untuk Muat Turun True Tunes / Full Songs / Poly/ Wallpaper/ Music Video/ Video Ringtone :

Taip GET and SMS ke 29000

Setiap Muat Turun:
True Tunes : RM 2
Full Songs : RM 3
Music Video : RM 5
Video Ringtone : RM 4
Wallpaper : RM 3
Poly : RM 3


Full Song
Usah Sesali 10329344
Selamanya 10329345
Telah Terhenti 10329346
Cinta Luhur 10329347
Cuma Satu 10329348
Untuk Ku 10329349
Permata Di Jiwa 10329350
Satu 10329351
Cinta Luhur (Instrumental) 10329352




True Tones
Usah Sesali 10329353
Selamanya 10329354
Telah Terhenti 10329355
Cinta Luhur 10329356
Cuma Satu 10329357
Untuk Ku 10329358
Permata Di Jiwa 10329359
Satu 10329360
Cinta Luhur (Instrumental) 10329361



Caller Ringtones (CRT)
Usah Sesali 153228
Selamanya 153229
Telah Terhenti 153230
Cinta Luhur 153232
Cuma Satu 153234
Untuk Ku 153253
Permata Di Jiwa 153260
Satu 153262
Cinta Luhur (Instrumental) 15326

DiGi

Malay Version

Untuk Mendaftar:
Taip CT ON & Tekan Dail 2000

Untuk Muat Turun:
Taip CT BUY KOD & Tekan Dail 2000

*RM3 untuk setiap pembelian lagu pada bulan pertama dan RM2 sebulan untuk setiap lagu bagi pembaharuan berikutnya.


Untuk Muat Turun True Tunes / Full Songs / Poly/ Wallpaper/ Music Video/ Video Ringtone :

Taip GET and SMS to 2000

Setiap Muat Turun:

True Tunes : RM 4
Full Songs : RM 5
Music Video : RM 5
Video Ringtone : RM 4
Wallpaper : RM 3
Poly : RM 3

DiGi

Full Song
Usah Sesali 10100357601
Selamanya 10100357602
Telah Terhenti 10100357603
Cinta Luhur 10100357604
Cuma Satu 10100357605
Untuk Ku 10100357606
Permata Di Jiwa 10100357607
Satu 10100357608
Cinta Luhur (Instrumental) 10100357609



True Tunes (TT)
Usah Sesali 10100357610
Selamanya 10100357611
Telah Terhenti 10100357612
Cinta Luhur 10100357613
Cuma Satu 10100357614
Untuk Ku 10100357615
Permata Di Jiwa 10100357616
Satu 10100357617
Cinta Luhur (Instrumental) 10100357618




Caller Tunes (CT)
Usah Sesali 0076937
Selamanya 0076938
Telah Terhenti 0076939
Cinta Luhur 0076940
Cuma Satu 0076941
Untuk Ku 0076942
Permata Di Jiwa 0076943
Satu 0076944
Cinta Luhur (Instrumental) 0076945


U mobile

Full Song

v Key in MU and send to 28118, e.g. MU 34567890 OR
v Go to wap.u.com.my, select Planet Music and download your full song from there.




True Tone

v Key in MU and send to 28118, e.g. MU 12345678 OR
v Go to wap.u.com.my, select Planet Music and download your full song from there.



Colour Tones/Ring Back Tone

v To subscribe for FREE, key in ONCT and send to 28118 OR Dial *118# and press Call. Then select “Colour Tones” and “Subscribe”.
v To purchase colour tones, key in CT and send to 28118 OR Dial *118*3*2*# and Press Call.



U Mobile
Song Title Colour Tones (CT)
Usah Sesali 197345
Selamanya 197346
Telah Terhenti 197347
Cinta Luhur 197348
Cuma Satu 197348
Untuk Ku 197350
Permata Di Jiwa 197351
Satu 197352
Cinta Luhur (Instrumental) 197353